Lähellä rantaa Kellarpellossa yhteen tasoon rakennettu rivitalokolmio.
Asunto on peruskuntoinen ja käsittää keittiön, olohuoneen, kaksi makuuhuonetta, pesuhuoneen, saunan ja erillisen wc:n.
Lämmitysmuotona suora sähkö, jonka lisäksi voit lämmittää keittiössä olevan puuhellan avulla. Puuhellaa ahkerasti lämmittämällä saa säästettyä hyvin sähköä, sillä se lämmittää hyvin koko asuntoa! Asunnolle kuuluu oma piha-alue, autopaikka ja ulkovarasto.
Asunto on heti vapaa uusille vuokralaisille. Taloyhtiössä peritään vesiennakkoa, joka on tällä hetkellä 15 euroa/hlö/kk ja se tasataan todellisen kulutuksen mukaan taloyhtiön aikataulujen mukaisesti. Vuokralainen tekee oman sähkösopimuksen. Vuokravakuus 1 kk:n vuokra, luottotiedot tarkistetaan ja kotivakuutus vaaditaan.
Yhteydenotot pääasiassa viestilomakkeen kautta lyhyen kertomuksen kera vuokralaisehdokkaasta. Sovitaan sitten mahdollisesta näytöstä! Palvelemme vuokra-asioissa myös puhelimitse arkisin klo 9-16.
Kohdetta välittää

57130 SAVONLINNAantti.naukkarinen@hannunaukkarinen.fi+358 440 576 914
Esittely
Perustiedot
Ahomajantie 6
57710 Savonlinna
Hinta ja kustannukset
Lisätiedot
Varusteet: sähkökiuas
Seinien pintamateriaali: paneeli
Lattian pintamateriaali: laatta
Nurmikko
Asunnon tilat ja materiaalit
Lattian pintamateriaali: laminaatti
Lattian pintamateriaali: laminaatti
Lattian pintamateriaali: muovi
Makuuhuoneiden määrä: 2
Seinien pintamateriaali: kaakeli
Lattian pintamateriaali: laatta
Seinien pintamateriaali: maalattu
Lattian pintamateriaali: muovi